נכתב על ידי: זהבה הולצמן
תאריך: 04/03/2009
בחזרה למתכון

הדפס את המתכון


ההכנה 1.להקציף ביצים שלמות עד שנוצר מעט קצף. להוסיף את הסוכר בהדרגה והתמצית וניל. להמשיך להקציף       במהירות מקסימלית של המיקסר במשך  6 דק.    2. בינתיים להמיס את השוקולד במיקרוגל כ-דקה וחצי עד להמסה מוחלטת או בתוך קערה עם מים חמים   3. להוסיף את השמן לשוקולד המומס ולערבב היטב.   4. להוריד את מהירות המיקסר למינימום ולהוסיף את תערובת השוקולד והשמן לאט.   5. לערבב  קקאו עם הקמח ולהוסיף לתערובת  ב-6 פעמים ,לערבב לאט.   6. לשפוך לתבנית מספר 26 ולאפות ב-180 מעלות כ-40 דקות.   בתיאבון


 
אודות המחבר

זהבה הולצמן, מהמדריכות הותיקות בארץ, למדה את רזי המקצוע אצל טובי המומחים באנגליה והיתה חברה במשך יותר מעשור בארגון ה – British Sugar Craft .

לאחר שסיימה לימודיה באקדמית BRIGHTON COLLEGE, שבאנגליה, בשנת 1986חזרה לארץ ומיד החלה לערוך קורסים בקישוט עוגות, ובעיצוב בסוכר. זהבה לימדה, בין היתר, במרכזההדרכה של תנובה ברח' דיזנגוף בת"א, וכן בלנ"י נתניה, בהולידיי אין בטבריה, ובבתי מלון יוקרתיים ברחבי הארץ.

חברת קישוט בטעם, בהנהלתה של  זהבה הולצמן מותיקות המדריכות בתחום אומנות הסוכר בצק סוכר. אצלינו תוכלו למצא קורסים מיוחדים בפיסול בבצק סוכר ובהכרת הבצק סוכר לסוגיו הן לחובבים והן לאנשי מקצוע.

המתכון הודפס מאתר - מתכונלה - ספריית המתכונים של ישראל - http://www.matkonela.co.il
http://www.matkonela.co.il/Recipes/Recipe86.aspx
בחזרה למתכון המקורי

הדפס את המתכון